Gentilin

Bezolejové kompresory a pistolová technika

Firma GENTILIN je tradičním italským výrobcem pistolové techniky a bezolejových kompresorů, působící na trhu již více než 30 let. Ve svém výrobním závodě nedaleko Verony vyráběl GENTILIN původně produkty zaměřené na oblast ofukovacích, stříkacích a tryskacích pistolí pro řemeslnictví a pneuhustičů pro oblast autoservisů a pneuservisů. 

Gentilin

Konstrukce

Již více než 10 let jsou aktivity firmy GENTILIN rozšířeny rovněž o oblast speciálních bezolejových kompresorů, kde přišli konstruktéři výrobce se zcela inovativním přístupem k tradiční konstrukci pístového kompresoru.

Využití teflonových pístů a válců s keramickým povrchem, unikátní konstrukce dvojité ojnice nebo speciální sací filtry a ventilové desky s ventily se zkráceným zdvihem jsou jen některými pokrokovými technologiemi přispívajícími k extrémně vysoké životnosti, spolehlivosti a nízké hlučnosti kompresorů značky GENTILIN.

 

V programu GENTILIN naleznete v současné době tyto základní skupiny výrobků:

  • bezolejové pístové kompresory COMPACT AIR zejména pro pistolovou techniku
  • bezolejové kompresory GENTILIN DENTAL vyvinuté speciálně pro stomatologické aplikace
  • ofukovací, stříkací, mycí a tryskací pistole pro kutilství a řemeslnictví
  • pneuhustiče, hadice, koncovky a příslušenství k pistolové technice                        

Výrobní program firmy GENTILIN distribuujeme v České Republice již mnoho let a díky své kombinaci dobré kvality a příznivých cen si získal na svoji stranu tisíce spokojených zákazníků.

 

 

 

Hospodářská komora České republiky     Štika českého byznysu     Registr solventních firem     Česká bioplynová asociace     Česká asociace technických plynů     Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků