Gentilin

Bezolejové kompresory a pistolová technika

Firma GENTILIN je tradičním italským výrobcem pistolové techniky a bezolejových kompresorů, působící na trhu již více než 30 let. Ve svém výrobním závodě nedaleko Verony vyráběl GENTILIN původně produkty zaměřené na oblast ofukovacích, stříkacích a tryskacích pistolí pro řemeslnictví a pneuhustičů pro oblast autoservisů a pneuservisů. 

Gentilin

Konstrukce

Již více než 10 let jsou aktivity firmy GENTILIN rozšířeny rovněž o oblast speciálních bezolejových kompresorů, kde přišli konstruktéři výrobce se zcela inovativním přístupem k tradiční konstrukci pístového kompresoru.

Využití teflonových pístů a válců s keramickým povrchem, unikátní konstrukce dvojité ojnice nebo speciální sací filtry a ventilové desky s ventily se zkráceným zdvihem jsou jen některými pokrokovými technologiemi přispívajícími k extrémně vysoké životnosti, spolehlivosti a nízké hlučnosti kompresorů značky GENTILIN.

 

V programu GENTILIN naleznete v současné době tyto základní skupiny výrobků:

  • bezolejové pístové kompresory COMPACT AIR zejména pro pistolovou techniku
  • bezolejové kompresory GENTILIN DENTAL vyvinuté speciálně pro stomatologické aplikace
  • ofukovací, stříkací, mycí a tryskací pistole pro kutilství a řemeslnictví
  • pneuhustiče, hadice, koncovky a příslušenství k pistolové technice                        

Výrobní program firmy GENTILIN distribuujeme v České Republice již mnoho let a díky své kombinaci dobré kvality a příznivých cen si získal na svoji stranu tisíce spokojených zákazníků.

 

 

 

Hospodářská komora České republiky     Štika českého byznysu     Registr solventních firem     Česká bioplynová asociace     Česká asociace technických plynů    VSK Profi Bisnode certifikace