MARK COMPRESSORS

Šroubové kompresory a úprava vzduchu

Firma MARK COMPRESSORS je jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců kompresorů. Tradice společnosti MARK sahá do 70. let minulého století, kdy MARK začal jako první výrobce v Itálii vyrábět šroubové kompresory. V současné době je firma součástí nadnárodní skupiny výrobců kompresorů ICD -  INTERNATIONAL COMPRESSORS DISTRIBUTION vlastněnou největším výrobcem kompresorů na světě, společností ATLAS COPCO.

MARK COMPRESSORS

Výroba

Výrobní závod firmy MARK v Brendole nedaleko Verony slouží pro výrobu malých šroubových kompresorů s příkonem do 30kW a to pro všechny značky ze skupiny ICD. Současně jsou ve výrobním areálu vyvíjeny a kompletovány kondenzační sušičky.

Závod v Brendole je třetím největším výrobním místem šroubových kompresorů s roční kapacitou produkce v řádu desítek tisíc strojů a dále je vůbec největším výrobcem kondenzačních sušiček na světě.

 

 

Kromě vlastních výrobků z produkce v Brendole naleznete v programu firmy MARK tyto výrobkové skupiny:

  • profesionální a průmyslové pístové kompresory
  • šroubové kompresory s klínovými řemeny s příkonem do 75kW
  • šroubové kompresory s přímým pohonem do 160kW
  • komplexní řešení úpravy vzduchu - sušičky, tlakové nádoby, filtry a technologie pro odvod a separaci kondenzátu
  • potrubní rozvody AIRNET

Hlavním mottem společnosti MARK je dodávat všechny výrobky s vysokou mírou spolehlivosti, o nejvyšší kvalitě a s maximální možným přístupem k zákazníkovi. Díky svému programu, kvalitě a tradici nabízených služeb patří značka MARK i v České republice mezi nejvýznamnější dodavatele kompresorů o čemž svědčí množství realizovaných instalací a celá řada zajímavých referencí v náročných průmyslových provozních podmínkách.

 

Hospodářská komora České republikyŠtika českého byznysuRegistr solventních firemČeská bioplynová asociaceČeská asociace technických plynůAsociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředkůRegistr Ministerstva životního prostředíElektrowin - provozovatel kolektivního systému