červen 2017

ABAC - pístové kompresory Base Line, Line, Pro Line

ABAC - pístové kompresory Base Line, Line, Pro Line

Firma ABAC uvádí na trh nové modelové řady menších pístových kompresorů, které značně mění dodavatelský program v této oblasti.

Řada Base Line
Nová řada pístových kompresorů pro občasné používání nahrazuje dosavadní program kompresorů RED LINE. V řadě Base Line naleznete jak kompresory s přímým pohonem postavené na jednotkách B15 (1,1 kW, bezolejový) a B20 (1,5 kW, olejem mazaný) tak nově i kompresory s pohonem přes klínové řemeny s jednotkami B26 (1,5 kW) a B26B (2,2 kW).

Řada Line
Řada Line nahrazuje původní řadu BLUE LINE, tj. malé profesionální pístové kompresory. K dispozici jsou dva modely kompresorů postavené na zcela nových kompresorových jednotkách O15N (1,1 kW, bezolejový) a L20N (1,5 kW, olejový). Jednotka L20N ve srovnání s původní jednotkou L20 poskytuje vyšší tlak 10 bar a nové modely jsou vybaveny několika konstrukčními vylepšeními.

Řada Pro Line
V řadě Pro Line, která je nejširší modelovou řadou z programu ABAC, dochází ke změnám pouze u pístových kompresorů s přímým pohonem. Všechny modely prošly generační obměnou s několika konstrukčními změnami, které jistě prospějí většímu komfortu zákazníkům. K dispozici jsou nové modely O10P (0,75 kW, v Silent verzi), L25P (s příkonem 1,8 kW) a V30 (příkon 2,2 kW, náhrada za původní GV34).

Ke všem modelům zasíláme nové prospekty a převodní tabulku s technickými informacemi.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:
Tel.: +420 377 152 211 
E-mail: info@vskprofi.cz

Ke stažení

Hospodářská komora České republiky     Štika českého byznysu     Registr solventních firem     Česká bioplynová asociace     Česká asociace technických plynů    VSK Profi Bisnode certifikace