říjen 2020

ABAC - profesionální pístové kompresory A29BX a A39X

ABAC - profesionální pístové kompresory A29BX a A39X

Pro zákazníky s požadavky na cenově dostupný stroj s kvalitními komponenty pro profesionální využití přichází výrobce ABAC s novou řadou pístových kompresorů Pro Line A29BX a A39X.

V nejširší modelové řadě Pro Line nyní naleznete jednostupňové pístové kompresory A29BX a A39X s pohonem pomocí klínových řemenů, příkonem 2,2 kW, sacím výkonem 320 a 393 l/min a s dodávaným tlakem 10 bar.

Stroje jsou standardně vybaveny uživatelsky přívětivými prvky, jakými jsou například dvě přední kolečka s brzdami pro zvýšení stability kompresoru a vylepšení manipulace či odnímatelé madlo pro ušetření místa při transportu.

Na kompresory Pro Line A29BX a A39X poskytujeme kromě standardní záruční doby 2 roky s možností jejího rozšíření na 3 roky, také záruku 10 let na prorezavění tlakové nádoby.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:

T +420 377 152 211 
E info@vskprofi.cz

Hospodářská komora České republikyŠtika českého byznysuRegistr solventních firemČeská bioplynová asociaceČeská asociace technických plynůAsociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředkůRegistr Ministerstva životního prostředíElektrowin - provozovatel kolektivního systému