listopad 2018

CS INSTRUMENTS – detektory úniků stlačeného vzduchu LD500 / LD510

CS INSTRUMENTS – detektory úniků stlačeného vzduchu LD500 / LD510

V letošním roce představila firma CS INSTRUMENTS jako první výrobce na světě revoluční ultrasonický detektor úniků vzduchu LD500.

Na rozdíl od předcházející verze je detektor LD500 vybaven integrovanou kamerou a barevným 3,5" displejem a umožňuje nejenom detekovat místa s úniky, ale rovněž je vyfotit. Převratným rozdílem mezi LD500 a ostatními detektory na trhu je dále zobrazení velikosti úniku, např. v l/min a kalkulace nákladů v Kč, € či jiné zvolené měně spojených s daným únikem. Ke všem fotografiím lze navíc přidat popisek, a po importu naměřených dat do PC lze v software CS LEAK REPORTER vystavit velmi pohodlně přehledný report, který lze zahrnout do systému kontroly energií ISO 50001.

Detektory LD500 jsou určeny jak pro koncové uživatele z řad výrobních podniků hledajících metody k úspoře energií, tak pro servisní organizace provádějící služby v oblasti měření technických plynů. K dispozici jsou základní verze LD500 a varianta LD510 vybavená jedním analogovým vstupem pro připojení např. průtokoměru, senzoru rosného bodu nebo tlakového čidla, čímž lze pistoli využít i jako monitorovací a záznamovou jednotku.

Další důležité informace naleznete v přiloženém prospektu.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:
T +420 377 152 211 
E info@vskprofi.cz

Ke stažení

Hospodářská komora České republiky     Štika českého byznysu     Registr solventních firem     Česká bioplynová asociace     Česká asociace technických plynů    VSK Profi Bisnode certifikace