říjen 2017

CS Instruments - měřicí zařízení

CS Instruments - měřicí zařízení

Naše firma se rozhodla výrazným způsobem rozšířit program v oblasti měření parametrů technických plynů a kompresorových stanic.

Moderní průmyslové technologie si vyžadují stále více informací o provozním stavu a oblast měření parametrů technických plynů a kompresorových stanic nabývá na stále větší důležitosti. Dovolujeme si Vám představit zahájení spolupráce s německým špičkovým výrobcem měřicích zařízení, firmou CS INSTRUMENTS.

V programu CS INSTRUMENTS naleznete veškeré potřebné přístroje pro zajištění měření parametrů stlačeného vzduchu, dusíku, kyslíku, hélia a mnoha dalších technických plynů - průtokoměry, tlakové senzory, senzory rosného bodu, ultrasonické detektory úniků vzduchu, měřiče elektrických parametrů, senzory obsahu oleje a pevných nečistot. Kromě přístrojů pro měření je program CS INSTRUMENTS dále tvořen monitorovacími jednotkami včetně potřebného software, kabelů a příslušenství a samozřejmě zajišťováním potřebných služeb v oblasti kalibrací přístrojů.

Více technických informací naleznete v přiloženém katalogu.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:

Tel.: +420 377 152 211 
E-mail: info@vskprofi.cz

Ke stažení

Hospodářská komora České republiky     Štika českého byznysu     Registr solventních firem     Česká bioplynová asociace     Česká asociace technických plynů    VSK Profi Bisnode certifikace