listopad 2018

MARK – šroubové kompresory RMF s příkony 132 - 160 kW

MARK – šroubové kompresory RMF s příkony 132 - 160 kW

Firma MARK představuje novou generaci kompresorů RMF, která je k dispozici s motory o jmenovitých příkonech 132 a 160 kW.

Řada kompresorů RMF doznala mnoha konstrukčních změn a byla výrazně modernizována. Základ řady tvoří šroubový blok C190, který je spojen s elektromotorem pomocí nejmodernějšího převodu tvořeného spojkou a převodovkou.

Kompresory RMF jsou vybaveny elektromotory SIEMENS s efektivitou IE3, a to včetně provedení s plynulou regulací otáček. Kompresory jsou ovládány pokročilou jednotkou ES4000 Graphic a standardní součástí dodávky je vybavení monitorovacím systémem ICONS. Stroje dále disponují ve standardu mnoha benefity, které jsou u nižších řad za příplatek, např. radiálním ventilátorem, fázovým sekvenčním relé a cyklónovým odlučovačem integrovaným ve skříni stroje.

Pro mazání stroje je použit vysoce aditivovaný olej Rotair Plus, který umožňuje spolu s dalšími komponenty vykonávání údržby ve velmi dlouhých intervalech se schématem 4000 - 8000 MH. Pro více informací o nových kompresorech řady RMF přikládáme prospekt nebo navštivte naše webové stránky.

Veškeré technické informace o kompresorech naleznete v přiloženém prospektu.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:
T +420 377 152 211 
E info@vskprofi.cz

Ke stažení

Hospodářská komora České republiky     Štika českého byznysu     Registr solventních firem     Česká bioplynová asociace     Česká asociace technických plynů    VSK Profi Bisnode certifikace