duben 2020

SCC - šroubové a spirálové kompresory

SCC - šroubové a spirálové kompresory

V rámci navázání spolupráce s německou společností SCC nyní naleznete v našem programu nové řady šroubových a spirálových kompresorů.

Šroubové kompresory
Nabídka šroubových kompresorů je nyní rozšířena o kvalitní a energeticky účinné kompresory v šesti řadách pro uspokojení většiny potřeb pro výrobu stlačeného vzduchu v průmyslových firmách. Tyto kompresory jsou k dispozici s příkonem od 4 do 250 kW, včetně verzí kompresorů na tlakové nádobě, se sušičkou a s filtry, s plynulou regulací otáček frekvenčním měničem či ve verzi s elektromotory třídy IE4 s permanentními magnety.

Spirálové kompresory
SCC dále nabízí řadu spirálových bezolejových kompresorů Scrolli s pohonem pomocí klínových řemenů a s příkonem od 2,2 do 37 kW. Řada Scrolli je vybavena řídicí jednotkou MAM s barevným dotykovým displejem pro co nejsnadnější správu a údržbu stroje.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:

T +420 377 152 211
E info@vskprofi.cz

Hospodářská komora České republiky     Štika českého byznysu     Registr solventních firem     Česká bioplynová asociace     Česká asociace technických plynů     Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků