Náš tým

Vedení společnosti

Fistr, Luboš

Luboš Fistr

  • cz
  • gb
  • de

marketingový ředitel
l.fistr@vskprofi.cz

+420 377 152 209

Hezoučký, David

David Hezoučký

  • cz

projektový manažer
d.hezoucky@vskprofi.cz

+420 377 152 202

Steinbrücker, Milan

Milan Steinbrücker

  • cz

jednatel společnosti
m.steinbrucker@vskprofi.cz

+420 377 152 204

Sušánek, Petr

Petr Sušánek

  • cz

jednatel společnosti
p.susanek@vskprofi.cz

+420 377 152 205

Šlauf, Josef

Josef Šlauf

  • cz

j.slauf@vskprofi.cz

+420 377 152 206

Obchodní oddělení

Ptáček, Josef

Josef Ptáček

  • cz

obchodní ředitel
j.ptacek@vskprofi.cz
+420 602 414 387

Regionální referenti

Dočkal, Tomáš

Tomáš Dočkal

  • cz
  • pl
  • ru

region severní Morava
t.dockal@vskprofi.cz
+420 724 032 071

Kodým, Pavel

Pavel Kodým

  • cz

region severní Čechy
p.kodym@vskprofi.cz
+420 724 936 523

Lapeš, David

David Lapeš

  • cz

region jižní Morava
d.lapes@vskprofi.cz
+420 702 203 613

Pavelka, Marek

Marek Pavelka

  • cz
  • gb

region východní Čechy
m.pavelka@vskprofi.cz
+420 606 023 126

Pejša, Jan

Jan Pejša

  • cz
  • gb

region jižní Čechy
j.pejsa@vskprofi.cz
+420 725 975 109

Pipa, Martin

Martin Pipa

  • sk
  • hu

region jihozápadní Slovensko
m.pipa@vskprofi.cz
+421 948 377 886

Repko, Maroš

Maroš Repko

  • sk

region severovýchodní Slovensko
m.repko@vskprofi.cz
+421 944 355 151

Ruttner, Martin

Martin Ruttner

  • cz

region západní Čechy
m.ruttner@vskprofi.cz
+420 602 522 450

Pašek, Zdeněk

Zdeněk Pašek

  • cz

region západní Čechy
z.pasek@vskprofi.cz
+420 723 113 959

Obchodně technické oddělení

Gallivoda, Petr

Petr Gallivoda

  • cz

vedoucí obchodně technického oddělení
p.gallivoda@vskprofi.cz
+420 602 276 738
+420 377 152 230

Chládek, Tomáš

Tomáš Chládek

  • cz
  • gb

obchodně technický poradce
t.chladek@vskprofi.cz
+420 702 283 901
+420 377 152 213

Palkovič, Martin

Martin Palkovič

  • cz
  • gb

obchodně technický poradce
m.palkovic@vskprofi.cz
+420 702 196 365
+420 377 152 212

Urban, Tomáš

Tomáš Urban

  • cz
  • gb
  • de

obchodně technický poradce
t.urban@vskprofi.cz

+420 377 152 242

Aftermarket

Křížek, Daniel

Daniel Křížek

  • cz
  • gb

vedoucí aftermarketu
d.krizek@vskprofi.cz
+420 607 040 276
+420 377 152 241

König, Jiří

Jiří König

  • cz
  • gb

aftermarket
j.konig@vskprofi.cz
+420 602 643 442
+420 377 152 203

Sivčák, Petr

Petr Sivčák

  • cz
  • gb

aftermarket
p.sivcak@vskprofi.cz
+420 731 692 314
+420 377 152 234

Volf, Lukáš

Lukáš Volf

  • cz

aftermarket administrativa
l.volf@vskprofi.cz
+420 606 768 212
+420 377 152 247

Oddělení strategických zakázek

Šmíd, David

David Šmíd

  • cz
  • gb

projektový manažer
d.smid@vskprofi.cz
+420 724 105 454
+420 377 152 219

Velkoborský, Jan

Jan Velkoborský

  • cz
  • de

projektový manažer
j.velkoborsky@vskprofi.cz
+420 602 721 081
+420 377 152 235

Evidence objednávek

Špuláková, Tereza

Tereza Špuláková

  • cz
  • gb

evidence objednávek
t.spulakova@vskprofi.cz
+420 602 267 619
+420 377 152 220

Veselá, Andrea

Andrea Veselá

  • cz
  • gb

evidence objednávek
a.vesela@vskprofi.cz
+420 606 025 212
+420 377 152 214

Nákupní oddělení

Divišová, Veronika

Veronika Divišová

  • cz
  • gb
  • de

nákup a logistika
v.divisova@vskprofi.cz
+420 727 810 922
+420 377 152 236

Straková, Agáta

Agáta Straková

  • cz
  • gb
  • de

nákup a logistika
a.strakova@vskprofi.cz
+420 727 810 922
+420 377 152 233

Technické oddělení

Hentsch, Ludvík

Ludvík Hentsch

  • cz
  • gb

vedoucí technického oddělení
l.hentsch@vskprofi.cz
+420 727 969 164
+420 377 152 243

Hahn, Martin

Martin Hahn

  • cz

administrativa
m.hahn@vskprofi.cz
+420 725 504 179
+420 377 152 215

Jíša, Jan

Jan Jíša

  • cz

teamleader automatizace
j.jisa@vskprofi.cz
+420 725 975 115
+420 377 152 215

Hakr, František

František Hakr

  • cz

teamleader aftermarket
f.hakr@vskprofi.cz
+420 725 504 186
+420 377 152 215

Mrcek, Martin

Martin Mrcek

  • cz

servisní technik
m.mrcek@vskprofi.cz
+420 727 945 064
+420 377 152 215

Olejníček, Tomáš

Tomáš Olejníček

  • cz

servisní technik
t.olejnicek@vskprofi.cz
+420 725 805 105
+420 377 152 215

Vařeka, Patrik

Patrik Vařeka

  • cz

servisní technik
p.vareka@vskprofi.cz
+420 725 805 020
+420 377 152 215

Chvojka, Michal

Michal Chvojka

  • cz
  • gb

servisní technik
m.chvojka@vskprofi.cz
+420 607 099 616
+420 377 152 215

Bělohradský, Vojtěch

Vojtěch Bělohradský

  • cz

servisní technik
v.belohradsky@vskprofi.cz
+420 725 805 154
+420 377 152 215

Sklad

Dolejš, Ladislav

Ladislav Dolejš

  • cz

vedoucí skladu
l.dolejs@vskprofi.cz

+420 377 152 207

Homolka, Marek

Marek Homolka

  • cz

příjem zboží, kontrola kvality
m.homolka@vskprofi.cz

+420 377 152 228

Hurt, Pavel

Pavel Hurt

  • cz

příjem zboží, kontrola kvality
p.hurt@vskprofi.cz

+420 377 152 210

Prodejna

Weinfurter, Tomáš

Tomáš Weinfurter

  • cz

prodavač
t.weinfurter@vskprofi.cz

+420 377 152 201

Administrativní oddělení

Chaloupková, Iva

Iva Chaloupková

  • cz
  • gb
  • de

administrativa
i.chaloupkova@vskprofi.cz

+420 377 152 208

Šlauf, Vojtěch

Vojtěch Šlauf

  • cz
  • gb

administrativa
v.slauf@vskprofi.cz

+420 377 152 246

Rozvoj firmy a marketing

Kasal, Jan

Jan Kasal

  • cz
  • gb
  • de

vedoucí marketingového oddělení
j.kasal@vskprofi.cz

+420 377 152 231

Macanová, Zuzana

Zuzana Macanová

  • cz
  • gb

marketing
z.macanova@vskprofi.cz

+420 377 152 238

Balíková, Veronika

Veronika Balíková

  • cz
  • gb

marketing
v.balikova@vskprofi.cz

+420 377 152 237

Legislativa

Janouškovcová, Petra

Petra Janouškovcová

  • cz
  • gb
  • pl
  • ru

legislativa
p.janouskovcova@vskprofi.cz
+420 606 068 764
+420 377 152 239

IT oddělení

Hruška, Josef

Josef Hruška

  • cz
  • gb
  • de

správce IT
j.hruska@vskprofi.cz
+420 601 572 678
+420 377 152 232

Hodina, Michal

Michal Hodina

  • cz
  • gb

správce IT
m.hodina@vskprofi.cz
+420 725 856 039
+420 377 152 244

Hospodářská komora České republiky     Štika českého byznysu     Registr solventních firem     Česká bioplynová asociace     Česká asociace technických plynů    VSK Profi Bisnode certifikace