Mighty Seven

Profesionální a průmyslové pneumatické nářadí

Firma MIGHTY SEVEN se sídlem na Tchaj-wanu je velmi dynamický a progresivní výrobce pneumatického nářadí. MIGHTY SEVEN je původně americká značka, která přenesla svoji výrobu a následně i konstrukční a vývojové oddělení do Asie a je vlastněna největším světovým výrocem ručního nářadí KING TONY. V posledním desetiletí značka MIGHTY SEVEN výrazně rozšiřuje svůj dodavatelský program  a světové obchodní aktivity a stává se jedním z nejdůležitějších a nejznámnějších výrobců pneumatického nářadí.

Mighty Seven

Výroba a vývoj

Veškeré výrobky značky MIGHTY SEVEN jsou před zařazením do produkce pečlivě vyvíjeny a testovány, tak aby poskytly maximální výkon a dlouhou životnost v profesionálních a průmyslových provozních podmínkách.

Firma MIGHTY SEVEN se snaží přispět k pokroku ve vývoji nářadí , vlastní několik patentů a přinesla v posledních letech na trh celou řadu zajímavých řešení jako je například využití kompozitních materiálů, zvyšování výkonu a zmenšování rozměrů příklepových utahováků.
V aktuálním výrobním programu firmy MIGHTY SEVEN naleznete výhradně pneumatické nářadí pro profesionální a průmyslové aplikace tvořené zejména těmito skupinami výrobků:

  • příklepové a ráčnové utahováky
  • brusky pro dřevovýroby a kovovýroby
  • speciální karosářské nářadí
  • vrtačky a šroubováky
  • sekací kladiva pro stavebnictví a průmysl
  • sponkovačky a hřebíkovače pro nábytkářství

Naše firma dodává nářadí značky MIGHTY SEVEN na český a slovenský trh již od roku 2009 a kromě obchodního zastoupení zajišťujeme i veškeré potřebné služby jako je poradenství, testování, půjčovna či záruční a pozáruční regionální servis.

Hospodářská komora České republikyRegistr solventních firemČeská bioplynová asociaceČeská asociace technických plynůAsociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředkůRegistr Ministerstva životního prostředíElektrowin - provozovatel kolektivního systému