Lüdecke GmbH

Kvalitní rychlospojky "made-in-Germany"

Německá firma LÜDECKE GmbH je již více než 80 let partnerem pro spojovací systémy pro flexibilní připojování hadic a potrubí v oblasti řemeslnictví a průmyslu. Ve svém sídle v Ambergu vyrábí Lüdecke spojky pro nejrůznější používaná média, které jsou následně celosvětově distribuovány do více než 90 zemí světa. Nabídka produktů zahrnuje širokou škálu standardních řešení a rovněž možnosti individuální výroby speciálních produktů dle požadavků zákazníků a to vše v osvědčené kvalitě "made in Germany".

Lüdecke GmbH

Vývoj a konstrukce

Firma Lüdecke přináší na trh neustále nové spojovací systémy vyvíjené týmem konstruktérů podle požadavků zákazníků a přesně na míru jednotlivých aplikací. Konstantní rozvoj sortimentu umožňuje firmě Lüdecke být velice konkurenceschopným partnerem na světovém trhu.

Veškeré materiály používané na výrobcích Lüdecke jsou vysoce kvalitními surovinami pro dosažení maximálně myslitelné životnosti a nejvyšších kvalitativních požadavků ze strany zákazníků.

 

 

Kvalita

Již od roku 1994 je firma Lüdecke certifikována dle standardů ISO 9001-2008 a standardy kvality splňují nejvyšší nároky v celosvětovém měřítku.

Výroba

Firma Lüdecke disponuje ve svém výrobním závodě výhradně nejmodernějšími automatizovanými stroji jako jsou CNC-vysoce výkonná obráběcí centra, CNC-frézovací stroje, CNC-šestivřetenové automaty, galvanizační linky, montážní linky, balící automaty. Veškeré výrobní procesy jsou řízeny systémem CIM (computer integrated manufacturing) pro zajištění vysoké efektivity výroby.

Logistika

Klíčem k úspěchu firmy Lüdecke u zákazníků je propracovaný systém logistiky se skladovým zázemím tvořeném více než 20000 produkty k okamžitému dodání. Pro co nejvyšší dosažení rychlosti expedice disponuje Lüdecke věžovými skladovacími automaty, které byly v roce 2012 zdvojeny a výrazně rozšířily kapacitu skladu firmy Lüdecke a možnosti okamžitého dodání. Pro eliminaci chyb při zasílání zboží je k dispozici automatizovaný váhový systém kontroly, stejně jako používání čárových kódů a automatické vystavování dokumentů k zásilkám.

 

 

Hospodářská komora České republikyRegistr solventních firemČeská bioplynová asociaceČeská asociace technických plynůAsociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředkůRegistr Ministerstva životního prostředíElektrowin - provozovatel kolektivního systému