PCC Press

Lisovací tvarovky pro potrubní systémy

Německá firma PCC GmbH je specialistou a spolehlivým partnerem v oblasti systémových komponent a speciálních řešení pro technologie s lisovacími tvarovkami. Sídlo společnosti PCC GmbH se nachází ve městě Waiblingen, poblíž Stuttgartu, v centru německého high-tech průmyslu. Desítky let zkušeností v oblasti prodeje spolu s vysoce motivovanými zaměstnanci jsou základem úspěchu produktů PCC v Evropě i na celém světě. Firma PPC se zabývá výrobou lisovacích tvarovek pro měděné, ocelové, nerezové a vícevrstvé potrubí pro použití v sanitárních a tepelných aplikacích, systémech stlačeného vzduchu či klimatizací a různých průmyslových odvětvích.

PCC Press

Výroba a montáž

Všechny lisovací tvarovky PCC jsou vyvíjeny v Německu. Veškerá výroba je soustředěna do moderních výrobních závodů PCC v Asii. Výrobní procesy si společnost PCC průběžně audituje jak vlastním QC oddělením, tak i externími uznávanými ústavy.      

Sklad a logistika

Logistické centrum pro všechny produkty PCC se nachází ve Stuttgartu. Ve spolupráci s profesionální logistickou společností, která působí po celém světě, je zaručeno rychlé dodání všech produktů. Jen ve Stuttgartu existuje několik set tisíc skladových zásob lisovaných tvarovek.

 

 

Hospodářská komora České republikyRegistr solventních firemČeská bioplynová asociaceČeská asociace technických plynůAsociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředkůRegistr Ministerstva životního prostředíElektrowin - provozovatel kolektivního systému