Assotherm

Komponenty pro rozvody vody a stlačeného vzduchu

Assotherm s.r.l. je severoitalská společnost se sídlem ve městě Casazza zabývající se výrobou komponentů pro vytápění, úpravu vody a sanitární aplikace. Společnost Assotherm s.r.l. poskytuje systémová řešení v oblasti průmyslu, rozvodů vody, topení bytových prostor a teplovodního vytápění.

Assotherm

Kvalita

Obrovská zkušenost personálu technického oddělení společnosti Assotherm pracujícího v tomto odvětví již více než 20 let umožňuje uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Kvalita a cena základních surovin pro výrobu finálních produktů je pečlivě monitorována a vyhodnocována s cílem zajistit a dlouhodobě udržovat nejnižší cenu a nejvyšší kvalitu finálního produktu.Program

Program společnosti Assotherm je tvořen těmito základními skupinami výrobků:

  • ventily (mosazné kulové kohouty, kohouty pro vodu, robustní průmyslové ventily, solenoidové ventily, plynové filtry, regulátory tlaku, radiátorové ventily, podlažní vytápěcí systém, měčicí a kontrolní systém)
  • tvarovky (z temperované litiny, mosazné závitové tvarovky, závitové tvarovky z nerezové oceli, tvarovky pro měděné trubky, pro vícevrstvé trubky, tvarovky pro trubky z PE, pájecí tvarovky pro měděné a železné trubky)
  • lisovací systém (lisovací tvarovky pro měděné trubky, vícevrstvé trubky, trubky z uhlíkové a nerezové oceli)

Společnost Assotherm vyrábí své produkty výhradně ze špičkových materiálů a oveřenými technologickými postupy, což dokládá celou řadou renomovaných a mezinárodně uznávaných a platných certifikátů jako jsou CSTB, DVGW nebo WRAS DNV. Výrobní program firmy Assotherm distribuujeme v České a Slovenské republice jako smluvní výhradní dovozci od roku 2015 a rozšiřuje naši nabídku v oblasti potrubních systémů pro průmyslové aplikace.

Hospodářská komora České republikyRegistr solventních firemČeská bioplynová asociaceČeská asociace technických plynůAsociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředkůRegistr Ministerstva životního prostředíElektrowin - provozovatel kolektivního systému