Kariéra

Společnost VSK Profi, s.r.o. se sídlem v Plzni na Doubravce působí na českém a slovenském trhu již od roku 1998. Naším hlavním krédem je rychlá a komplexní dodávka produktů a služeb z oblasti techniky stlačeného vzduchu a přidruženého sortimentu. Náš firemní tým tvoří zhruba 50 zaměstnanců připravených vyjít kdykoliv vstříc potřebám našich zákazníků v oblasti obchodu, technického poradenství, administrativy, objednávek, logistiky, marketingu a služeb.

Každým rokem dodáváme zboží do více než 2 000 firem, přičemž registrujeme stálý růst počtu našich zákazníků od nejmenších až po velké průmyslové podniky. S růstem počtu našich zákazníků narůstá i potřeba zvýšení personálních kapacit. Přidej se do našeho týmu a staň se součástí dynamicky se rozvíjející plzeňské společnosti.

V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pracovní pozici:

Hospodářská komora České republikyŠtika českého byznysuRegistr solventních firemČeská bioplynová asociaceČeská asociace technických plynůAsociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředkůRegistr Ministerstva životního prostředíElektrowin - provozovatel kolektivního systému