Prevost

Technologie v oblasti stlačeného vzduchu a rozvody kapalin

Společnost Prevost se od roku 1978 zabývá výrobou produktů v oblasti stlačeného vzduchu a rozvodů kapalin. Sídlo společnosti se nachází ve francouzském městě Annecy-le-Vieux, které rovněž funguje jako hlavní distribuční centrum. Prevost zaujímá významné postavení v hlavních průmyslových a automobilových odvětvích, které využívají pneumatické a hydraulické síly.

Inovace a kvalita byly vždy hnací silou růstu firmy. To je také důvod, proč je mnoho z produktů společnosti Prevost uvedených na trh patentováno. Díky získaným zkušenostem v průběhu let firma Prevost pronikla na mezinárodní trh a má mnoho zákazníků v celé Evropě, USA a v dalších 70 zemích světa.

Prevost

Produkty

Výrobní program společnosti Prevost nabízí robustní modulární potrubní systém AMPS pro instalaci rozvodů stlačeného vzduchu. Druhou produktovou řadou jsou vysoce kvalitní bezpečnostní rychlospojky s označením PrevoS1. Maximální bezpečnosti spoejk je dosaženo díky splnění bezpečnostních požadavků vycházejících z normy ISO 4414, DIN ISO 983 a BIA.

 


Hospodářská komora České republikyRegistr solventních firemČeská bioplynová asociaceČeská asociace technických plynůAsociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředkůRegistr Ministerstva životního prostředíElektrowin - provozovatel kolektivního systému