CS Instruments

Unikátní technologie měření pro stlačený vzduch a plyny

Německá firma CS Instruments je celosvětový lídr ve výrobě měřicích přístrojů pro stlačený vzduch a plyny. Produkty této společnosti jsou úspěšné zejména díky dlouholetým zkušenostem, vlastnímu vývoji, kvalitě a spolehlivosti.

CS Instruments

Po více než 12 let znamená jméno CS Instruments GmbH osvědčené a inovativní technologie měřicí techniky pro stlačený vzduch a plyny. Všechny výrobky bez výjimky jsou vyvíjeny, vyráběny a kalibrovány v Německu. Dceřiné společnosti a distributory CS Instruments nacházíme po celém světě. Historie CS Instruments GmbH odkazuje na rozsáhlý seznam úspěšných světových projektů různých rozměrů. Z referencí na měřicí technologie lze zmínit podniky jako např. BOSCH, Dräger, DAX groups nebo BMW. 

Program

Společnost nabízí stacionární a mobilní měřicí přístroje pro měření průtoku a spotřeby vzduchu, měření tlakového rosného bodu adsorpčních a kondenzačních sušiček, zjišťování úniků vzduchu aj.
Hospodářská komora České republikyRegistr solventních firemČeská bioplynová asociaceČeská asociace technických plynůAsociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředkůRegistr Ministerstva životního prostředíElektrowin - provozovatel kolektivního systému