SMC

Průmyslová automatizace v japonské kvalitě

Společnost SMC Corporation byla založena roku 1959 v japonském Tokiu a od té doby se společně s požadavky zákazníků vyvíjela a vytvořila komplexní portfolio pro průmyslovou automatizaci. K dnešnímu dni společnost působí v 80 zemích světa a zaměstnává více 23 000 zaměstnanců.

SMC

Produktové portfolio

12 000 základních modelů s více než 700 000 variantami, které jsou navrženy tak, aby vám zajistily větší konkurenceschopnost.

Technická podpora

5 technických center, z nichž dvě se nacházejí v Evropě (Velká Británie a Německo) a zaměstnávají 1 700 specializovaných inženýrů, kteří vám pomohou čelit každodenním výzvám.

Celosvětově prověřený partner

23 000 zaměstnanců
7 900 
prodejních techniků
80
zemí
38 výrobních závodů
5 technických center

Společenská odpovědnost

Společnost SMC Corporation se jako lídr v oblasti pneumatiky neustále snaží vyvíjet novější a ekologičtější řešení. Klíčová součást komplexního přístupu je navrhování kompaktních a lehkých výrobků. Menší a lehčí výrobky vyžadují méně surovin na výrobu a méně času na zpracování. Kromě toho samotné výrobky spotřebovávají méně energie. Všechny tyto snahy přispívají ke snížení emisí CO2.

Hospodářská komora České republikyRegistr solventních firemČeská bioplynová asociaceČeská asociace technických plynůAsociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředkůRegistr Ministerstva životního prostředíElektrowin - provozovatel kolektivního systému