Camozzi

Pneumatické komponenty a příslušenství pro průmyslovou automatizaci

Italská společnost Camozzi založená v roce 1964 s centrálou ve městě Brescia a s pobočkami ve více než 70 zemích světa je jednou z hlavních firem působících v odvětví výroby pneumatických prvků pro průmyslovou automatizaci. Díky nadnárodní síti výrobních závodů a lokalizaci prodejních a servisních poboček je společnost Camozzi schopna nabídnout na českém a slovenském trhu plnohodnotnou evropskou kvalitu produktů a služeb v oblasti průmyslové automatizace.

Camozzi

Dodavatelský program

Společnost Camozzi nabízí ucelenou řadu pneumatických aktivních prvků, jako jsou jednočinné a dvojčinné miniválce, jednočinné a dvojčinné kompaktní válce, válce s vedením, kyvné pohony, bezpístnicové válce, elektromagnetické, pneumatické a mechanické ventily, ventilové ostrovy, chapadla, úpravné jednotky a další příslušenství.

Vzdělávací program

Pneumatika se stala nedílnou součástí půmyslové automatizace, a proto se v Camozzi soustředí také na vzdělávání svých zaměstnanců a zákazníků právě v této oblasti.

Oddělení, které se touto problematikou zabývá, disponuje několika typy vzdělávacích panelů, díky kterým jsou schopni pro své zaměstnance a zákazníky kontinuálně poskytovat odborná školení v oblasti programování PLC, zapojování elektromagnetických obvodů, řízení chodu servopohonů nebo programování řídicích jednotek.

 

 

 

Hospodářská komora České republikyRegistr solventních firemČeská bioplynová asociaceČeská asociace technických plynůAsociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředkůRegistr Ministerstva životního prostředíElektrowin - provozovatel kolektivního systému