Camozzi

Pneumatické komponenty a příslušenství pro průmyslovou automatizaci

Italská společnost Camozzi založená v roce 1964 s centrálou ve městě Brescia a s pobočkami ve více než 70 zemích světa je jednou z hlavních firem působících v odvětví výroby pneumatických prvků pro průmyslovou automatizaci. Díky nadnárodní síti výrobních závodů a lokalizaci prodejních a servisních poboček je společnost Camozzi schopna nabídnout na českém a slovenském trhu plnohodnotnou evropskou kvalitu produktů a služeb v oblasti průmyslové automatizace.

Camozzi

Dodavatelský program

Společnost Camozzi nabízí ucelenou řadu pneumatických aktivních prvků, jako jsou jednočinné a dvojčinné miniválce, jednočinné a dvojčinné kompaktní válce, válce s vedením, kyvné pohony, bezpístnicové válce, elektromagnetické, pneumatické a mechanické ventily, ventilové ostrovy, chapadla, úpravné jednotky a další příslušenství.

Vzdělávací program

Pneumatika se stala nedílnou součástí půmyslové automatizace, a proto se v Camozzi soustředí také na vzdělávání svých zaměstnanců a zákazníků právě v této oblasti.

Oddělení, které se touto problematikou zabývá, disponuje několika typy vzdělávacích panelů, díky kterým jsou schopni pro své zaměstnance a zákazníky kontinuálně poskytovat odborná školení v oblasti programování PLC, zapojování elektromagnetických obvodů, řízení chodu servopohonů nebo programování řídicích jednotek.

 

 

 

Hospodářská komora České republiky     Štika českého byznysu     Registr solventních firem     Česká bioplynová asociace     Česká asociace technických plynů     Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků