SCR

Šroubové kompresory

Značka SCR patří již více než 20 let mezi přední světový výrobce šroubových kompresorů především díky vlastnímu vývoji a konstrukci, používání vyspělých technologií a zejména jedinečným konstrukčním řešením, které ocení zákazníci na celém světě, kteří hledají stroje s moderní koncepcí a vysokou energetickou efektivitou.

SCR

Kvalita, inovace, unikátnost

Od roku 2018 je firma SCR součástí japonského koncernu ANEST IWATA, který přináší do portfolia šroubových kompresorů SCR především tradiční japonský důraz na organizaci výroby, striktní systém řízení a zajištění kvality. Výsledkem syntézy koncepcí obou firem jsou špičkově navržené stroje s unikátními benefity a nekompromisní spolehlivostí.

Výroba

O výrobu šroubových kompresorů SCR s příkonem až 400 kW se stará tým několika set zaměstnanců ve výrobním závodě v Šanghaji s rozlohou 80 000 m2. Montáž šroubových kompresorů probíhá moderním způsobem na výrobních linkách, kdy je každý operátor dané linky zodpovědný za určitou část kompresoru. Díky tomuto způsobu výroby je chybovost redukována na minimum.

 

V našem dodavatelském programu nyní naleznete řadu šroubových kompresorů SCR-PM2 s příkonem 7,5-11-15 kW.

Hospodářská komora České republikyRegistr solventních firemČeská bioplynová asociaceČeská asociace technických plynůAsociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředkůRegistr Ministerstva životního prostředíElektrowin - provozovatel kolektivního systému