Alusic

Hliníkové profily a příslušenství

Severoitalská firma ALUSIC se sídlem v Mondovi nabízí širokou škálu profilů vyrobených z extrudovaného hliníku a příslušenství, které je plně kompatibilní s většinou obdobných hliníkových systémů na trhu.

Alusic

Technologie

Alusic pečlivě dbá na požadavky trhu při vyvíjení svých produktů, což je jeden z nejdůležitějších aspektů při výrobě inovativních funkčních komponentů. Celkový program je výsledkem pečlivého vývoje v 3D prostředí a testování na základě prototypů ve vlastním interním vývojovém oddělení.

Certifikace

Systém ALUSIC je certifikován dle ISO 9001:2008 po dobu více než 10 let díky kontinuálnímu vývoji a systému řízení managementu a výroby. Dále je systém vyráběn v souladu se směrnicí EN 1090 požadované pro strukturální komponenty všech typů budov. Díky splnění obou uvedených směrnic jsou profily a ostatní příslušenství systému ALUSIC označovány značkou CE a splňují veškeré požadavky rozličných aplikací v průmyslovém sektoru, stavebnictví a strojírenství.

 

 

 

Hospodářská komora České republikyRegistr solventních firemČeská bioplynová asociaceČeská asociace technických plynůAsociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředkůRegistr Ministerstva životního prostředíElektrowin - provozovatel kolektivního systému