Medan

Lineární pohony pro průmyslovou automatizaci

Německá firma MEDAN GmbH je jedním z mála světových výrobců specializovaných na konstrukci a výrobu lineárních bezpístnicových pohonů. Její výrobky jsou používané jako řešení pro rychlé manipulační pohyby s minimálním potřebným zástavbovým prostorem v konstrukcích jednoúčelových strojů, výrobních linek a průmyslových manipulátorů.

Medan

Výroba

Díky své specializaci na oblast bezpístnicových pohonů vyrábí firma MEDAN zákaznická řešení pro mnoho renomovaných výrobců pneumatických prvků a to v několika produktových řadách s průměry až do 63mm a délkami zdvihů do 5000mm.

Nad rámec své vlastní produkce investuje firma MEDAN do joint-venture spolupráce např. v oblasti servopohonů a lineárních elektrických os MOTUS-TECH či do vakuové techniky AIRBEST nebo polyuretanových přísavek s vlastním závoden MEDAN v Malajsii.

Lineární pohony MEDAN naleznete v naší nabídce od roku 2013, kdy se stala naše firmy dovozcem značky MEDAN na český trh.

 

Hospodářská komora České republiky     Štika českého byznysu     Registr solventních firem     Česká bioplynová asociace     Česká asociace technických plynů     Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků