Medan

Lineární pohony pro průmyslovou automatizaci

Německá firma MEDAN GmbH je jedním z mála světových výrobců specializovaných na konstrukci a výrobu lineárních bezpístnicových pohonů. Její výrobky jsou používané jako řešení pro rychlé manipulační pohyby s minimálním potřebným zástavbovým prostorem v konstrukcích jednoúčelových strojů, výrobních linek a průmyslových manipulátorů.

Medan

Výroba

Díky své specializaci na oblast bezpístnicových pohonů vyrábí firma MEDAN zákaznická řešení pro mnoho renomovaných výrobců pneumatických prvků a to v několika produktových řadách s průměry až do 63mm a délkami zdvihů do 5000mm.

Nad rámec své vlastní produkce investuje firma MEDAN do joint-venture spolupráce např. v oblasti servopohonů a lineárních elektrických os MOTUS-TECH či do vakuové techniky AIRBEST nebo polyuretanových přísavek s vlastním závoden MEDAN v Malajsii.

Lineární pohony MEDAN naleznete v naší nabídce od roku 2013, kdy se stala naše firmy dovozcem značky MEDAN na český trh.

 

Hospodářská komora České republikyRegistr solventních firemČeská bioplynová asociaceČeská asociace technických plynůAsociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředkůRegistr Ministerstva životního prostředíElektrowin - provozovatel kolektivního systému