Semperflex

Tradiční průmyslové hadice

Rakouská společnost SEMPERFLEX patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce tlakových a hydraulických hadic. Firma disponuje několika výrobními závody v Evropě a v České Republice navazuje na tradici výroby v Odrách a její výrobky jsou proto na našem trhu již tradičními produkty požadovanými mnoha zákazníky z průmyslových oblastí.

Semperflex

Program

Program firmy SEMPERFLEX je zaměřen především na výrobu pryžových hadic s textilním či kovovým opletem pro tlakovou dopravu rozličných průmyslových médií jako jsou vzduch, voda, technické plyny, pára, chladicí média, oleje, paliva, potraviny, chemikálie či stavební hmoty.

Naše firma patří mezi smluvní distributory značky SEMPERFLEX v České Republice a našim zákazníkům poskytujeme velkoobchodní distribuci hadic a servis v podobě skladového a logistického zázemí.

 

 

 

Hospodářská komora České republikyRegistr solventních firemČeská bioplynová asociaceČeská asociace technických plynůAsociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředkůRegistr Ministerstva životního prostředíElektrowin - provozovatel kolektivního systému