leden 2023

SCR - nové šroubové kompresory SCR-EPM

SCR - nové šroubové kompresory SCR-EPM

V programu šroubových kompresorů nově naleznete stroje EPM s příkonem od 15 do 45 kW od firmy SCR.

Nová řada šroubových kompresorů SCR-EPM byla vyvinuta zejména s ohledem na co nejefektivnější výrobu stlačeného vzduchu v průmyslových provozech, využívající nejmodernější konstrukční prvky, které zajistí svému uživateli razantní snížení finančních nákladů spojených se spotřebou energie.

Stroje SCR-EPM jsou vybaveny robustními šroubovými bloky poskytujícími ohromné vyrobené množství vzduchu. Díky přímému spojení šroubového bloku s elektromotorem pak pracují kompresory bez jakýchkoliv ztrát energie v převodovém ústrojí.

Kompresory s motory s permantními magnety a efektivitou IE4 jsou navíc standardně vybaveny dotykovou elektronickou řídicí jednotkou SCR9000 se 7" barevným displejem a volitelně i připojením monitoringu stroje pro vizualizaci dat a alarmových hlášení přes mobilní telefon.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:

T +420 377 152 211 
E info@vskprofi.cz

Hospodářská komora České republikyŠtika českého byznysuRegistr solventních firemČeská bioplynová asociaceČeská asociace technických plynůAsociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředkůRegistr Ministerstva životního prostředíElektrowin - provozovatel kolektivního systému